Benefity pozemků

Přímé vlastnictví

Osobní vlastnictví nemovitosti: Vaše soukromá oáza štěstí a pohodlí. Roatán je jedno z těch vzácných míst, kde si můžete pořídit nemovitost do svého osobního vlastnictví. Představte si, jak úžasné je mít svůj vlastní kousek ráje na zemi! Vlastnit nemovitost znamená nejen svobodu a nezávislost, ale také pocit bezpečí a klidu. Co vy na to? Přidejte se k nám a objevte radosti plynoucí z osobního vlastnictví nemovitosti!

Infrastruktura

Věříme, že díky naší péči o detaily a kvalitu infrastruktury si naši klienti budou moci užít pohodlný a krásný život uprostřed nádherné přírody ostrova. Ke všem pozemkům je již zavedena kompletní infrastruktura, což zahrnuje přívod vody, elektřiny, internetu a samozřejmě nesmí chybět cesty.

V našem projektu jsme o krok dál než ostatní - elektřina je vedena podzemními kabely, což eliminuje potřebu viditelných sloupů či drátů. Díky tomuto řešení nejsou narušeny krásné výhledy do okolní přírody a na moře, které si budou moci naši klienti užít naplno.

Životní prostředí

Naše přátelská filozofie spočívá v tom, že chceme být resortem s pozitivním vztahem k přírodě a životnímu prostředí. Usilujeme o zelený resort bohatý na různorodé druhy stromů a rostlin, což neznamená jen udržování stávající zeleně. Pravidelně vysazujeme nové stromy, ať už jako náhradu za pokácené či jako součást konceptu zeleného ráje.

Díky sběru dešťové vody se podílíme na ochraně ostrova a jeho cenných vodních zdrojů. Při stavbě domů i výrobě nábytku upřednostňujeme použití místního dřeva, čímž podporujeme trvale udržitelný rozvoj. Vytváření harmonického prostoru mezi člověkem a přírodou je pro nás zásadní hodnota.

Rozmanitost

Máme pro vás rozmanitou nabídku pozemků. Při výběru je jedním z hlavních aspektů jeho poloha. Pokud dáváte přednost klidnému prostředí a vyhýbáte se velkým davům, mohl by být pro vás vhodnější pozemek na okraji resortu. Naopak, pokud se rádi ponořujete do víru života, mohla by být pro vás atraktivnější volba pozemku situovaného blíže k bazénu nebo restauraci.

Kromě polohy nesmíme opomenout také význam výhledů. Ty se liší od úchvatných panoramat oceánu až po pohledy do krásné zelené zahrady resortu. Vyberte si takový pozemek, který bude splňovat vaše touhy a uspokojí vaše smysly.

Vlastní studna

Voda je naprosto zásadní pro fungování každého domova a my jsme hrdí na to, že patříme mezi málokteré projekty na ostrově, které disponují vlastní studnou. Díky tomu jsme schopni zajistit dostatek vody pro každý pozemek v našem projektu. Hlavním benefitem vlastní studny je nezávislost na externích dodavatelích, což eliminuje obavy z potenciálních problémů s dodávkami vody.

Zkrátka, projekt s vlastní studnou na ostrově představuje obrovskou výhodu. Nabízí nejen nezávislost, ale také lepší kvalitu života, ekologičtější řešení a finanční úspory. Pokud tedy uvažujete o investici do nemovitosti na ostrově, rozhodně byste měli brát existenci vlastní studny jako jednu z priorit.

Součást resortu

Pozemky, které si u nás můžete pořídit, jsou nedílnou součástí neustále se rozrůstajícího a zdokonalujícího resortu. Naším hlavním cílem je zajistit vám maximální pohodlí a široký výběr služeb tak, abyste bez jakýchkoli problémů mohli pronajmout své nemovitosti nebo si mohli užít vybavenost resortu, jako jsou bazén, restaurace či pražírna kávy. V naší nabídce služeb se snažíme uspokojit veškeré potřeby a přání našich klientů – od údržby zahrad, přes čištění bazénů, správu nemovitostí, až po řízení pronájmů.

Život v resortu je navíc založen na pocitu bezpečí a souznění s ostatními obyvateli. Místní komunita hraje velmi důležitou roli v celém projektu. Naše vize spočívá ve spolupráci s vámi na vybudování harmonického místa plného sdílených zážitků i klidných chvil.

Investiční zhodnocení

Investice do pozemků je skvělým krokem pro vaši finanční budoucnost. Když vlastníte pozemek, můžete se těšit na to, že jeho hodnota bude s každým rokem růst a poskytne vám tak dlouhodobý finanční přínos. Je to tedy ideální možnost, kam umístit své peněžní prostředky.

Navíc si na pozemku můžete postavit nemovitost podle svých představ. Ať už se jedná o váš vlastní domov nebo o objekt určený k pronájmu, který vám může generovat další příjem. Díky tomu se stane investice do pozemku nejen výhodnou, ale také příjemnou záležitostí.

Přistupujte k investici do pozemků s důvěrou a s přátelským nadhledem. Pamatujte, že jde o dlouhodobou investici, která má potenciál přinést radost a finanční prospěch pro vás i vaše blízké.

Orientace

Naše pozemky jsou umístěny na návětrné straně s jihovýchodní orientací, a to je ta správná volba. Pozemky na návětrné straně vás potěší stálým lehkým vánkem, který přináší příjemné osvěžení během horkých letních dnů. Jihovýchodní poloha zase zaručuje, že každé ráno budete mít možnost začít svůj den s krásným východem slunce a dostatkem slunečního svitu.

Poloha dále od pobřeží znamená klid bez obtěžování komárů, písečných mušek nebo blech. Nemusíte se tak starat o nepříjemnosti spojenými s řasami či rychlejším opotřebováním vašeho domu způsobeným blízkostí k slané mořské vodě. Navzdory vzdálenosti však budete stále dostatečně blízko k moři, abyste si mohli užít jeho krásu a magii přímo z pohodlí svého domova.

Vlastní molo

Terra Chula Resort nabízí jedinečné zážitky díky svému vlastnímu molu, které se nachází v uzavřené mořské laguně obklopené krásnou přírodou. Pokud jste vášnivý rybář nebo jen milovník přírody, určitě oceníte klid a pohodu, kterou tato laguna nabízí. Zde můžete trávit hodiny pozorováním ptáků a ryb žijících v okolních mangrovech, anebo se pokusit ulovit nějakou pořádnou rybu. Nasedněte na loď nebo kajak a vydejte se na průzkum okolního pobřeží, objevujte malebné zátoky nebo navštivte blízkou tyrkysovou lagunu, která je jako stvořená pro koupání a relaxaci. Když se dostanete do této nádherné laguny, budete ohromeni čistotou vody a klidem, který zde panuje. Nebo se pouze posaďte a ponořte se do hlubokých myšlenek s pohledem na klidnou hladinu, která vám dodá energii a inspiraci.